03.09.2021

Oferta pracy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. eksportu

OPIS STANOWISKA:

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • prace administracyjno-biurowe
  • obsługa firm kurierskich
  • przygotowanie i nadzór nad obiegiem dokumentów (faktury, listy przewozowe)
  • wsparcie zespołu w zakresie współpracy z klientami, realizacja zamówień klientów, kontrola procesu realizacji zamówień,
  • udział w projektach realizowanych przez Dział Eksportu
  • ciągłe doskonalenie wiedzy branżowej

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność zarządzania czasem i organizacji własnej pracy
  • odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w powierzone zadania
  • gotowość do nauki

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zakres obowiązków umożliwiający doskonalenie umiejętności i rozwój zawodowy
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV z klauzulą: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).”

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: ksiegowosc-kadry@bogutti.com

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.