30.11.2020

Oferta pracy

Do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w miejscowości Henryków-Urocze k. Piaseczna poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji

WYMAGANIA:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Zachowanie wysokich standardów w miejscu pracy
  • Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (sanepidowska)
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w sposób zgodny z zasadami BHP i higieny pracy
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Prace porządkowe na stanowisku pracy
  • Inne zadania zlecone powiązane z planem produkcyjnym

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883).”

CV prosimy przesłać na adres e-mail: ksiegowosc-kadry@bogutti.com

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.